معاون استاندار: دستگاه‌های اجرایی لرستان در حل مشکلات پایانه بار همکاری کنند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا بهرام ستاری روز دوشنبه در بازدید از پایانه حمل بار خرم آباد افزود: رفع مشکلات پایانه بار اقدامی موثر در راستای توسعه حمل و نقل برون شهری استان است.

وی با اشاره به وجود جاده های دسترسی مناسب در لرستان تصریح کرد: این استان شریان حیاتی به بنادر و هفت استان کشور است که این موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در کریدورهای سراسری، یکی از ویژگی های حائز اهمیت حوزه حمل و نقل لرستان به شمار می رود.

وی گفت: ۹۱ شرکت حمل و نقل بار در لرستان مشغول فعالیت و خدمات رسانی هستند که مهمترین چارچوب آن و اقدامات اصلی در پایانه حمل بار خرم آباد مشاهده و سالانه بیش از پنج و نیم میلیون تن جابجایی بار در این استان انجام می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان اضافه کرد: تجهیز و فراهم نمودن فضای پایانه و ایجاد وضعیت مطلوب، فرصت مغتنمی برای حمل و نقل استان است که منجر به جذب رانندگان در نقاط مختلف کشور می شود.

ستاری ادامه داد: بازدید از پایانه حمل بار به منظور آشنایی با نوع خدمات دهی و برطرف کردن مشکلات احتمالی صورت گرفته است که با توجه به بهره مندی از روحیه جهادی، تلاش لازم برای رفع این مشکلات و حصول نتیجه مطلوب ادامه خواهد داشت.

معاون استاندار: دستگاه‌های اجرایی لرستان در حل مشکلات پایانه بار همکاری کنند