گروه های فشار به دنبال اختلال در نظام عرضه و پخش اجناس هستند

خبرگزاری ایسنا

حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی در نشست شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گیلان که با موضوع پیشگیری از گرانی و احتکار اجناس مورد نیاز مردم و عرضه به موقع مواد مورد نیاز برگزار شد، با اشاره به اینکه آزادسازی ارز ترجیحی اقدامی در راستای تغییر ساختارهاست اظهار کرد: سالیان طولانی عده ای از افراد فرصت طلب و سودجو با سوء استفاده از یارانه های دولتی سود سرشاری را کسب نموده و ثروت های هنگفتی را ذخیره کردند.

وی با بیان اینکه گروه های فشاری که منافعشان به خطر افتاده با تحریک عده ای قصد اختلال در نظام عرضه و پخش را دارند تصریح کرد: دستگاه قضایی و سازمان تعزیرات حکومتی با قاطعیت با افراد فرصت طلب و سودجو برخورد شدید خواهند کرد.

رئیس کل دادگستری گیلان در شرایط کنونی نظارت را بسیار مهم و اثرگذار عنوان کرد و گفت: سازمان های متولی باید نظارت شدید و تخصصی بر واحد های صنفی و همچنین مراکز تولیدی و واحدهای پخش داشته باشند.

حجت الاسلام خلیلی با تاکید بر وفاق و همدلی و همفکری سازمان ها و نهادها در اجرای این طرح گسترده عنوان کرد: امید که با همبستگی و اتحاد این برهه را پشت سر گذاشته و این حرکت عظیم خشنودی و رضایت مردم را به دنبال داشته باشد.

گروه های فشار به دنبال اختلال در نظام عرضه و پخش اجناس هستند