هیئت‌های اندیشه ورز تفکر بسیجی را در جامعه نهادینه کنند

خبرگزاری ایسنا

 سردار علیرضا مدنی، در جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارمندان استان کردستان اظهار کرد: هرکس در راستای تحقق اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی قدم بر دارد، بسیجی است.

وی با اشاره به اینکه تفکر بسیجی امروز الگوی نهضت‌های آزادی‌بخش جهان است، افزود: بسیج یک مجموعه الهی دارای اعتبار سیاسی و فرهنگی و برگرفته از انقلاب و روحیه جهادی است.

جانشین سپاه بیت‌المقدس استان کردستان بیان کرد: بسیج متعلق به تمام مردم بوده و وابسته به فرد یا گروه خاصی نیست و بنا بر فرموده مقام معظم رهبری هرکسی که در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارد، بسیجی است.

وی افزود: پایگاه‌ و حوزه‌های مقاومت پیگیر اهداف و منویات این تفکر بسیجی بوده‌اند چراکه تفکر بسیجی باید به تمام ارکان نظام تعمیم پیدا کند که راه‌اندازی بسیج اقشار نیز در همین راستا بوده است.

سردار مدنی در ادامه گفت: در هر قشری سازمان بسیج راه‌اندازی شده تا خادم مردم بودن بسیجیان را تحقق بخشند و آن قشر با بهره‌گیری از تفکر بسیجی حرکت خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: فردی که با روحیه جهادی کار می‌کند بسیار متفاوت‌تر از افرادی هستند که در ادارات دچار روزمرگی شده‌اند چراکه تمام کارها و فعالیت‌هایشان دلسوزانه انجام می‌شود.

جانشین سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: امروز تفکر بسیجی اقتدار و سرافرازی ملت ایران را در پی داشته است و امروز به برکت همین تفکر بسیجی سالم‌ترین نظام و دولت‌ها را داریم.

وی با اشاره به اینکه جامعه‌ای که به واسطه همین تفکر و فرهنگ بسیجی بنا نهاده شده بسیار متفاوت‌تر از کل تفکرات و اندیشه‌های جهان است، افزود: نیروهای بسیجی به دلیل اینکه اعتقادی کار می‌کنند، قوی‌ترین نیروهای جهان هستند.

سردار مدنی تفکر بسیجی را مبتنی بر ارزش‌های دینی و قرآنی دانست و گفت: تفکر بسیجی در سوریه، عراق، لبنان، یمن در مقابل کل دنیا ایستاد و این کشورهای اسلامی را از دست توطئه‌های دشمنان نجات داد.

وی افزود: در سایه اتکا به خداوند متعال و تفکر بسیجی امروز اقتدار ایران اسلامی جهانی شده است لذا هیئت‌های اندیشه‌ورز به عنوان سردمداران این امر باید این تفکر را در جامعه نهادینه کنند  و آن را گسترش دهند.

گفتنی است؛ در این نشست مهدی رمضانی، به عنوان فرمانده پایگاه شهید کاظمی بسیج کارمندان استان کردستان منصوب شد.

هیئت‌های اندیشه ورز تفکر بسیجی را در جامعه نهادینه کنند