فوتبال دسته یک/ قشقایی شیراز مقابل خیبر خرم آباد شکست خورد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار ایرنا، این بازی که عصر یکشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز و از هفته پانزدهم این مسابقات برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد و با یک رده سقوط در جایگاه نهم ایستاد.

تیم بدون سرمربی 

تیم قشقایی شیراز که مدیران آن پس از رفتن مهدی رجب زاده سرمربی سابق، هنوز تکلیف سرمربی جدید تیم را پس از گذشت حدود ۲ هفته مشخص نکرده است، برابر خیبر خرم آباد هم بازی خوبی ارائه نداد تا شکست های این تیم همچنان ادامه داشته باشد.

در نیمه نخست این بازی هر  ۲ تیم بازی متعادلی انجام دادند. هر چند در اواخر نیمه، تیم میهمان بهتر بازی کرد اما در دقیقه ۲۵ یک فرصت خوب نصیب عابدی بازیکن تیم قشقایی شد که آن را از دست داد.

سرانجام نیمه نخست با نتیجه مساوی بدون گل پایان یافت.

اما در نیمه دوم تیم خیبر که نمی خواست از قافله صدرنشینی عقب بماند بازی را هجومی آغاز کرد و میل زیادی برای بردن نشان دادند و زود به گل رسید.

 دقیقه ۵۰ درمیان تعلل مدافعان تیم قشقایی، فرزاد محمدی مهاجم تیم خیبر با ضربه سر دروازه تیم میزبان را باز کرد تا آنها به خواسته خود برسند.

دقیقه ۵۴ هم یک فرصت دیگر نصیب بازیکن تیم خبیر شد که در بیرون محوطه ۱۸ قدم با خطای دروازه بان تیم قشقایی متوقف و یک ضربه خطا نصیب تیم میهمان شد که حاصلی در برنداشت.

دقیقه ۵۸ هم هادی خادم مهاجم تیم قشقایی یک فرصت خوب برای زدن گل مساوی از دست داد.

تیم میهمان برای محافظت از گل زده اش بازی را کنترل کرد و در زمین خود به دفاع پرداخت و در این لحظه ها چشم به ضد حمله داشتند و یکی دو بار هم خطرناک ظاهر شدند.

در دقایقی از لحظات پایانی بازی تیم میزبان فشار زیادی برای جبران گل خورده روی دروازه تیم حریف آوردند که با دفاع خوب شاگردان عبدالله ویسی سرمربی تیم خیبر خرم آباد همراه شد و سر انجام این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود میهمان پایان یافت.

جدول رده بندی 

در پایان هفته پانزدهم تیم ملوان انزلی با ۳۳ امتیاز همچنان در صدر جدول باقی ماند،مس کرمان با ۳۲ و تیم خیبر خرم آباد هم با ۲۹ امتیاز در تعقیب تیم صدرنشین هستند.

تیم قشقایی هم با این شکست با یک پله سقوط با ۲۰ امتیاز به رده نهم جدول رفت تا دست اندرکاران این باشگاه هرچه زودتر به فکر تعیین سرمربی تیم باشند.

 در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم حضور دارند که پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست و دوم را کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

استقلال ملاثانی اهواز ،شاهن شهرداری بوشهر و ماشین سازی تبریز سه تیم انتهای جدول هستند.   

فوتبال دسته یک/ قشقایی شیراز مقابل خیبر خرم آباد شکست خورد