مربی ملوان: در دیداری که خوب نبودیم به پیروزی رسیدیم

خبرگزاری ایرنا :

محمد حبیبی عصر یکشنبه در پایان دیدار تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و ماشین سازی تبریز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازی خوبی را انجام ندادیم اما مهم سه امتیاز بود که توانستیم با پیروزی در این دیدار ، به آن دست یابیم.

وی افزود: به هر حال در این بازی به برتری رسیدیم اما در چند مورد تمرکز دفاعی ما به هم خورد که منجربه دریافت ۲ گل شد اما دوباره به بازی برگشتیم و در نیمه دوم توانستیم با به ثمر رساندن گل سوم، پیروز از زمین بازی خارج شویم.

مربی ملوان بندرانزلی ادامه داد: هدف ما پیروزی در همه دیدارها و کسب سه امتیاز است تا بتوانیم با خیالی راحت ، در هفته‌های پایانی به میدان برویم چون به طور حتم چند بازی آخر فصل بسیار مهم و سونوشت ساز خواهد بود و سعی و هدف ما این است که فاصله خود را با سایر رقبا افزایش دهیم.

وی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی بیان کرد: گرچه در ۲ بازی دیگر به برتری برسیم به طور حتم قهرمان نیم فصل می‌شویم اما قهرمانی نیم فصل مهم نیست بلکه قهرمانی در پایان فصل و صعود به لیگ برتر مهم است و امیدواریم که به این خواسته خود دست یابیم.

حبیبی به داوری این دیدار نیز اشاره و خاطرنشان کرد: پس از به ثمر رسیدن گل اول، یک گل دیگر  به ثمر رساندیم که داور آن را آفساید اعلام کرد اما در تصاویری که دیدیم ، بازیکن ما در موقعیت آفساید قرار نداشت و همچنین یک پنالتی نیز به سود تیم ما گرفته نشد.

وی در خاتمه اظهار کرد: به هرحال در دیدار برابر ماشین سازی تبریز بازی خوبی را انجام ندادیم و دفاع ما نیز تمرکز و صلابت بازی‌های گذشته را نداشت اما امیدواریم که در سایر دیدارها، خط دفاعی ما بدون اشتباه ظاهر شود.

تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و ماشین سازی تبریز عصر یکشنبه در هفته پانزدهم رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت ملوانان با نتیجه سه بر ۲ برابر حریف خود به برتری دست یافتند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با این پیروزی ، ۳۳ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول رده‌بندی این رقابتها باقی ماند و تیم فوتبال ماشین سازی نیز، با چهار امتیاز همچنان در انتهای جدول رده‌بندی این مسابقات قرار دارد.

در رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می‌پردازند که تیمهای ملوان و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.

مربی ملوان: در دیداری که خوب نبودیم به پیروزی رسیدیم