پذیرش دو آپارتمان مسکونی شهرداری تهران در بورس کالا

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالا در اطلاعیه های جداگانه ای از پذیرش دو ملک شهرداری تهران شامل دو واحد آپارتمان مسکونی در بازار فرعی این بورس خبر داد.

بر این اساس، ملک واقع در خیابان سعادت آباد، خیابان ششم، پلاک 7، مجتمع اوپال، طبقه اول شمال غربی واحد 3 از نوع مسکونی بوده و مساحت عرصه و عیان آن 105.35 مترمربع است. ملک به لحاظ مستحدثات، ابنیه و تاسیسات دارای انشعابات، آب، برق و گاز است. به انضمام دو اتاق خواب، انباری مسکونی قطعه 13 تفکیکی به مساحت 4.29 متر مربع و پارکینگ مسکونی قطعه 29 تفکیکی به مساحت 11 متر مربع است.

این گزارش می‌افزاید: ملک واقع در خیابان سعادت آباد، خیابان ششم شرقی، پلاک 7، مجتمع اوپال، طبقه چهارم جنوب شرقی واحد 13 از نوع مسکونی بوده و مساحت عرصه و عیان آن 168.46 مترمربع است. ملک به لحاظ مستحدثات، ابنیه و تاسیسات دارای انشعابات، آب، برق و گاز است. به انضمام سه اتاق خواب، انباری مسکونی قطعه 19 تفکیکی به مساحت 3.96 متر مربع و پارکینگ مسکونی قطعه 26 تفکیکی به مساحت 11 متر مربع است. روش عرضه دو ملک بصورت یکجا خواهد بود.

شایان ذکر است ابوالفضل فلاح معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در این خصوص اعلام کرد: ساز و کار فروش املاک در بورس کالا بسیار دقیق تر، سریع تر و شفاف تر از مزایده املاک است و از آنجایی که در این روش، نهادهای نظارتی سه قوه حضور دارند از ورود فساد نیز جلوگیری به عمل می آید.برای سال 1401 برنامه ای در نظر گرفته تا اموال و املاک شهرداری تهران به واسطه همکاری با بخش خصوصی از طریق شیوه های نوین مولد کرده و آن منابع تبدیل به پروژه های عمرانی شود.

پذیرش دو آپارتمان مسکونی شهرداری تهران در بورس کالا