هرگونه تعرض به مقدسات فلسطینیان پاسخی ویرانگر به دنبال خواهد داشت

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «اسماعیل رضوان» عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس سخنانی را در خصوص اقدامات خصمانه صهیونیستها علیه فلسطینیان و مقدسات آنها مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی حماس گفت: هرگونه تعرض علیه ملت فلسطین و مقدسات آن، پاسخی قاطع و ویرانگر را از سوی مقاومت در پی خواهد داشت. این شخصیت فلسطینی در ادامه اظهاراتش در این زمینه افزود: فلسطینیان در سایه پیروزی‌هایی که مقاومت بدست آورده، بیش از هر زمان دیگری به بازگشت نزدیک شده‌اند.

اسماعیل رضوان همچنین عنوان کرد: مقاومت بهترین گزینه برای مقابله با دشمن اشغالگر و طرح‌های آن است. روز گذشته زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در اظهاراتی به مناسبت هفتاد و چهارمین سالروز فاجعه اشغال فلسطین موسوم به روز «نکبت» اعلام کرد: ما می توانیم رژیم صهیونیستی را تهدید کنیم و تلفاتی را در تمام سرزمین فلسطین به این رژیم وارد کنیم.

وی در جریان سخنرانی خود در کنفراس اتحادیه اقلیت ها و نهادهای فلسطینی در خارج که در دمشق پایتخت سوریه در حال برگزاری است، افزود: پس از گذشت ۷۴ سال از اشغالگری اسرائیل ما نیرومندتر شده ایم و باور ما به حق راسختر از گذشته است، ما به این یقین رسیده ایم که پروژه رژیم صهیونیستی باید متلاشی شود و برای همیشه منطقه ما را ترک کند.

وی ادامه داد: پروژه صهیونیستی مبتنی بر قتل و کشتار است، این پروژه راهزنان جهان است و ملت ما هرگز تسلیم این قاتلان و راهزنان نخواهند شد.

هرگونه تعرض به مقدسات فلسطینیان پاسخی ویرانگر به دنبال خواهد داشت