بستری بیش از ۱۹ هزار بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی از ابتدای پاندمی/ دشمن به دنبال گرفتن هویت است / ۷۰۰ مرکز تحقیقاتی در کشور

باشگاه خبرنگاران جوان :

باشگاه خبرنگاران جوان –  عین اللهی گفت: بیش از هر زمان دیگر نیازمند همدلی و همکاری هستیم. دشمن به دنبال تفرقه و اختلاف است. باید مانند میدان مین در دوران دفاع مقدس از این معبر عبور کرد تا اقدامات خوبی به مردم ارائه شود. در کشور ۷۰۰ مرکز تحقیقاتی راه اندازی شده است، اما متاسفانه مقاله محور هستند.

عین اللهی گفت: یکی از نقاط برجسته پیشرفت‌های ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی رشد در حوزه پزشکی است. در یک دورانی پزشکان پاکستانی و هندی در کشور فعالیت می‌کردند و برای انجام اقدامات درمانی ساده، مردم مجبور بودند به خارج از کشور اعزام شوند.

قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد که طول عمر مردم از اهداف مهم نظام سلامت است.

او گفت: معتقدم که هنوز عدالت در سلامت به طور کامل اجرا نشده است و امیدوارم هرچه زودتر این امر محقق شود.

۱۹۲۵۱ بیمار کرونایی از ابتدای این پاندمی در بیمارستان امام خمینی بستری شده اند.

سرکار، دبیر ستاد نو نیز گفت: شرکت‌های دانش بنیان علم را به ثروت و محصول تبدیل می‌کنند. ۳۲ شرکت دانش بنیان در دانشگاه علوم پزشکی تهران راه اندازی شده اکه ۱۴۰ قلم محصول تولید کرده اند و سبب صرفه جویی ارزی ۳۰۰ میلیون دلاری شده اند. بالغ بر ۲۰ میلیون دلار محصولات شرکت‌های دانش بنیان ما نیز صادر شده است.

 

بستری بیش از ۱۹ هزار بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی از ابتدای پاندمی/ دشمن به دنبال گرفتن هویت است / ۷۰۰ مرکز تحقیقاتی در کشور