تفاوت مدیریت دولت کنونی و سابق در وضعیت کرونا مشخص شد

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، اسدالله بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی عصر امروز در کنگره جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران با بیان اهمیت گام دوم انقلاب اسلامی گفت: دولت قبل مشکلات فراوانی در حوزه اقتصادی، مسکن، روابط خارجی و … ایجاد کرد و نسبت به آن نقد داشته و داریم و همچنین نارضایتی بسیاری به خاطر تفکر غربی ایجاد در آن دولت ایجاد شد.

وی افزود: دوره بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم و در حال حاضر در وضعیت دیگری هستیم که باید مشکلات را با تدبیر مرتفع ساخت و دولت کنونی به دنبال حل مشکلات است و در وضعیت کرونا تفاوت مدیریت دولت کنونی و سابق مشخص شد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی عنوان کرد: دولت تا جایی که می‌تواند به دنبال حل مسائل معیشتی است و حل مشکلات به راحتی نیست و باید حوصله کرد و وقتی با سیاست‌های غلط بانک مرکزی و دولت گذشته دلار ۳ هزار تومانی، سی هزار تومان شد، نمی‌توان انتظار داشت تا قیمت‌ها به سرعت کاهش یابد.

وی با اشاره به دوره پیش روی فعالیت‌های سیاسی و حزبی و اهمیت مشارکت همه جانبه در اجرای بیانیه گام دوم رهبر انقلاب، گفت: جامعه اسلامی حامیان کشاورزی برای مجمع بعدی باید در تبیین و اجرای رویکردهای گام دوم انقلاب اقدامات جدی انجام دهد.

بادامچیان با بیان اینکه ایران در جهان کشور مستقل، قدرتمند و دارای موقعیت ویژه است.، تصریح کرد: ما در حال پیشبرد سیاست های خود در جهان هستیم و در شرایط کنونی ایران نفت خود را با قدرت می فروشد و آمریکایی ها هیچ کاری نمی توانند بکنند. وی افزود: بنده و هم سن و سالان من به یاد دارند، در دوره مصدق، دولت نمی توانست یک بشکه نفت بفروشد ولی ما علیرغم تهدیدات آمریکا نفت خود را در حیاط خلوت آمریکا یعنی در ونزوئلا می فروشیم.

دبیرکل حزب موتلفه ادامه داد: در جریان انتقال نفت به ویتنام، آمریکا قصد مصادره نفتکش را داشت ولی سپاه با اقتدار در برابر ناو جنگی آمریکا قرار گرفت و ناو نتوانست هیچ مداخله ای بکند و رفت و این به برکت انقلاب، رهبری حکیمانه، خون شهدا و غیرت ملت ایران است که در برابر استکبار ایستاده ایم.

بادامچیان افزود: نظام اسلامی زیرساخت ها را مهیا کرده و در حال پیشرفت هستیم. پیش از انقلاب ۲۰۰ هزار دانشجو داشتیم که ۱۰۰ هزار نفر آنها خارج از کشور تحصیل می کردند ولی در حال حاضر ۴۰ میلیون فارغ التحصیل دانشگاهی داریم. در دوره آینده کار بسیار عظیمی داریم. آمریکا ۳۰ تریلیون بدهکار خارجی دارد ولی ما یک دلار بدهکاری نداریم، این در حالیست که ۲۰۰ میلیارد دلار ثروت ما را بلوکه کرده اند. سازمان هایی بین المللی تحت سیطره غرب هستند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی ضمن تاکید بر اینکه باید تمدن نوین اسلامی را در گام دوم بسازیم، تصریح کرد: باید جامعه نمونه را ایجاد کنیم که پر از رفاه، اقتدار، ارزش های اسلامی، شادی، محبت، قدرت و … باشد و نباید در دولت اسلامی اختلاس و فساد باشد.

بادامچیان ضمن تاکید بر اینکه مجلس و قوه قضاییه باید الگو و کاملا مبتنی بر یک جامعه اسلامی باشند، گفت: جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران در بخش های کشاورزی، سیاسی و جامعه نمونه های فعالیت بیشتری در گام جدید داشته باشد. مسئولین منتخب باید بدانند برای گام دوم و رویکردهای آن انتخاب شده اند.


تفاوت مدیریت دولت کنونی و سابق در وضعیت کرونا مشخص شد