توفیق در اجرای هیچ طرح یا برنامه‌ای بدون اطلاع‌رسانی ممکن نیست

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، عباس هنرمند معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهور در پیامی به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات آورده است: «امروز همه به این باور رسیده‌اند که توفیق در اجرای هیچ سیاست، طرح یا برنامه‌ای بدون اطلاع‌رسانی شفاف و مسئولانه ممکن نیست و این فرآیند نیز جز با نقش‌آفرینی فعالانه و حرفه‌ای روابط عمومی‌ها قابل تحقق نیست.»

متن پیام او به شرح زیر است:

بسمه تعالی

روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات بر همه فعالان این عرصه خصوصاً همکاران فعال در روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی مبارک باد.

روابط عمومی‌ها از آنجا که پل ارتباطی با سازمان‌ها یا اجزای نظام حکمرانی با مردم به شمار می‌روند، در شکل‌گیری ارتباطات مؤثر – که لازمه تحقق جهاد تبیین است- نقش اساسی ایفا می‌کنند و این نقش طبعاً در دولتی که مردمی بودن و عدالت محوری را بر تارک برنامه‌های خود نشانده، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

در روزگار تکثر و تشتت کانال‌های تولید و انتشار محتوا، مسئولیت همکاران روابط عمومی در اطلاع‌رسانی مستمر و صادقانه سنگین‌تر از گذشته است. امروز همه به این باور رسیده‌اند که توفیق در اجرای هیچ سیاست، طرح یا برنامه‌ای بدون اطلاع‌رسانی شفاف و مسئولانه ممکن نیست و این فرآیند نیز جز با نقش‌آفرینی فعالانه و حرفه‌ای روابط عمومی‌ها قابل تحقق نیست.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و درگذشتگان عرصه روابط عمومی و ارتباطات، از تلاش‌های گران سنگ همه فعالان این عرصه که طلایه‌داران آگاهی‌بخشی و تبیین در جامعه‌اند، صمیمانه قدردانی می‌کنم و برای یکایک آنها در انجام مسئولیت دشواری که بر عهده دارند، آرزوی توفیق می‌کنم.

عباس هنرمند

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور

توفیق در اجرای هیچ طرح یا برنامه‌ای بدون اطلاع‌رسانی ممکن نیست