بهادری جهرمی: دولت با هرگونه افزایش قیمت که باعث فشار اقتصادی بر مردم شود مخالف است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، علی بهادری جهرمی در خصوص جلسه امروز یکشنبه هیأت دولت اظهار داشت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مباحثی پیرامون آن مطرح شد و رییس‌جمهور به وزرا و معاونین مربوطه دستور داد گزارشی از وضع موجود تهیه و به دولت ارائه کنند. 

وی افزود: در همین راستا معاون اول رییس‌جمهور مأمور شد کارگروهی متشکل از وزرا، معاونین دستگاه‌های اجرایی و متخصصان دانشگاهی و همچنین فعالان صنعت و تجارت در بخش خصوصی تشکیل دهد.

سخنگوی دولت گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم ثبات در قوانین و مقررات نیز مورد توجه همه اعضای دولت قرار گرفت و مقرر شد موارد احصاء و ضمن کاهش بی ثباتی در قوانین، از مقررات دست و پاگیر نیز جلوگیری شود.

بهادری جهرمی با بیان اینکه قرار شد برای حمایت عملی از تولید و تولید کننده برنامه ریزی شود، افزود: در حوزه گمرک که در فرمایشات رهبر انقلاب مثال زده شده بود، برای وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک دستوراتی صادر شد که تغییرات در مقررات را پایش کنند و اصلاحاتی در رویه گذشته انجام دهند.

سخنگوی دولت همچنین از رد پیشنهاد افزایش هزینه‌های پستی و تعرفه معاینه فنی خودرو در هیأت دولت خبر داد و تأکید کرد: در این نشست رییس‌جمهور، معاون اول و همه اعضای هیأت دولت با هرگونه افزایش قیمت که باعث فشار اقتصادی بر مردم شود، مخالفت کردند.

بهادری جهرمی: دولت با هرگونه افزایش قیمت که باعث فشار اقتصادی بر مردم شود مخالف است