اینزاگی: تیم برتر میدان بودیم ولی فوتبال همین است

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، سیمونه اینزاگی سرمربی اینتر بعد از باخت برابر میلان گفت: این فوتبال است. ما از هر نظر مسلط بودیم، در پایان و یک سوم دفاعی حریف باهوش نبودیم، آنها روی گل اول خوش شانس بودند و در گل دوم باهوش بودند. من به مدت ۶۰ دقیقه داربی را  یک‌طرفه دیدم، بازیکنان ما موقع گل تساوی عصبانی شدند زیرا خطای واضحی روی الکسیس سانچز رخ داد و ما تمرکز خود را از دست دادیم. ما می‌دانیم که این شکست دردناک است اما تیم های قدرتمند باید اشتباهات خود را تجزیه و تحلیل کنند. اگر ۱۰ بار دیگر این بازی را انجام دهیم، شاید یک بار شکست بخوریم.

سرمربی اینتر با بیان اینکه همه می‌دانند داربی میلان چقدر اهمیت داشت، خاطرنشان کرد: ما مستحق شکست نبودیم اما این فوتبال است. این باخت ما را مصمم‌تر می کند تا بازی ها را ببریم تا دیگر در این موقعیت قرار نگیریم. تا زمان گل تساوی اجازه هیچ کاری به میلان ندادیم. درسی سخت اما گران‌بها گرفتیم.

اینزاگی درباره تعویض‌های خود و خروج لائوتارو مارتینس، پریشیچ و چالهان‌اوغلو گفت: لائوتارو تمام توان خود را بروز داد، پریشیچ با مشکل ساق پا از زمین خارج شد، چالهان‌اوغلو خسته بود. ما باید گل دوم را می زدیم، در حالی که الکسیس سانچز تنها بود. این واقعیت است که اگر بیشتر از موقعیت‌هایمان استفاده می کردیم، به گل می‌رسیدیم.

اینتر در ۴۵ دقیقه اول تسلط داشت و از حریف پیش افتاد. پس از پایان وقت استراحت، بازی به کلی تغییر کرد و میلان ابتکار عمل را در دست گرفت و با دو گل اولیویه ژیرو در چهار دقیقه نتیجه را برگرداند. به این ترتیب فاصله بالای جدول تنها به یک امتیاز کاهش یافت.

اینزاگی: تیم برتر میدان بودیم ولی فوتبال همین است