هاندانویچ: میلان برتر نبود، خودمان شکست خوردیم/ ژیرو: افتخار می‌کنم که تسلیم نشدیم

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، تیم میلان به لطف درخشش مهاجم فرانسوی خود، بر همشهری صدرنشین خود غلبه کرد و به فاصله یک امتیازی اینتر رسید. سمیر هاندانویچ، دروازه‌بان اینتر گفت: ما امروز خودمان همه کار برای باختن کردیم. میلان برتری چندانی نداشت، بلکه اینتر شکست خورد. ما بازی را در اختیار داشتیم، خوب بازی کردیم و آنها را به عقب برگرداندیم، سپس سعی کردیم در نیمه دوم روی ضد حمله هایمان منتظر بمانیم اما چند توپ زیادی از دست دادیم و مجازات شدیم.

۱۵ دقیقه پایانی همگی اشتباه بود اما نکات مثبتی نیز از بازی وجود داشت، زیرا ما فرصت‌های گلزنی بیشتری داشتیم. به غیر از آن ۱۵ دقیقه، اینتر معمولی بود. یک دروازه‌بان همیشه وقتی گل می خورد می تواند بهتر عمل کند. ما باید آن ۱۵ دقیقه قبل را تماشا کنیم و بفهمیم که چرا اینقدر اشتباه کردیم.

اولیویه ژیرو زننده دو گل میلان نیز گفت: همانطور که قبل از بازی گفتم، این یک بازی ویژه بود. ما داربی را بردیم، البته در نیمه اول با مشکل مواجه بودیم اما پس از ۴۵ دقیقه استراحت دوباره به بازی بازگشتیم. من امیدوار بودم که یک یا دو توپ وارد محوطه شود و بتوانم گلزنی کنم اولی کمی با خوش شانسی همراه بود اما دومی یک پاس خوب از کالابریا بود. من برای هوادارانمان خیلی خوشحالم و به این تیم افتخار می کنم که هرگز تسلیم نشد. ما روحیه تیمی عالی خود را بعد از استراحت ثابت کردیم و برگشتیم.

مهاجم فرانسوی گفت: راه طولانی در پیش روی ماست، ما هنوز در حال پیشرفت هستیم اما بازی‌های زیادی در پیش است و اینتر همچنان صدرنشین است پس باید در مسابقات خود پیروز شویم و سپس ببینیم اینتر چه می‌کند.

شاگردان استفانو پیولی که بردی شش امتیازی در دربی دلامدونینا به دست آوردند، با ۵۲ امتیاز به جایگاه دوم جدول سری A صعود کردند. اینتر نیز که دومین شکست خود را در فصل ۲۲-۲۰۲۱ مسابقات متحمل شد، با ۵۳ امتیاز همچنان بر صدر جدول تکیه زده است.

هاندانویچ: میلان برتر نبود، خودمان شکست خوردیم/ ژیرو: افتخار می‌کنم که تسلیم نشدیم