گل‌محمدی: با وجود تمام سختی‌ها مدعی هستیم/ رضائیان آمادگی خوبی دارد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر آلومینیوم اراک‌ در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: از این پس تمام مسابقاتی که در لیگ در پیش داریم حساسیت خودش را دارد و امیدوارم جمع‌آوری این امتیازات در نهایت منجر به قهرمانی شود.

وی افزود: با تمام مشکلات توانستیم خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی بالای جدول نگه داریم. برای رسیدن به این مرحله زحمات بسیار زیادی کشیده شد و سختی‌های زیادی را تحمل کردیم اما این شروع کار است و کار اصلی اما از این پس آغاز می‌شود. باید بیشتر از گذشته و با تمرکز و انرژی بالا کار را پیش ببریم چرا که ماموریت سختی در پیش داریم. امیدوارم برای شاد کردن دل هواداران بتوانیم موفق باشیم چرا که آنها انرژی مضاعفی به ما می‌دهند. تمام سختی‌ها را به خاطر حضور گرم هواداران و وجود آنها توانستیم تحمل کنیم و از این به بعد با تمام وجود برای آنها می‌جنگیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد: بازی راحتی مقابل آلومینیوم در پیش نداریم و همه می‌دانیم که آلومینیوم تیم خوبی در لیگ است و می‌توانم بگویم آنها پدیده لیگ هستند. بازی رفت را مقابل این تیم واگذار کردیم و باید سعی کنیم بیشتر از بازی قبل تمرکز و دوندگی داشته باشیم. در مقابل این تیم نباید اشتباه کنیم چرا که در بازی رفت اشتباه کردیم و جریمه شدیم‌. اشتباهات در این بازی می‌تواند حتی منجر به شکست تیم ما شود و به همین خاطر باید با تمرکز و انرژی از فرصت های آن استفاده کنیم و در نهایت بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و سه امتیاز بازی را بگیریم.

گل‌محمدی در مورد استفاده از رامین رضاییان در ترکیب پرسپولیس تاکید کرد: در چند تمرین اخیر رامین آمادگی خوبی داشت و انگیزه زیادی دارد تا به تیم کمک کند. وقتی چنین بازیکنی کیفیت خوبی دارد می‌تواند به ما کمک کند. نمی‌شود در خصوص ترکیب صحبت کرد اما می‌دانم که رامین فردا می‌تواند به ما کمک زیادی کند.

وی در مورد ساعت برگزاری بازی با آلومینیوم تاکید کرد: نمی‌دانم دلیل برگزاری بازی آنقدر دیر چه چیزی می‌تواند باشد اما من توجهی به این مسئله ندارم. باید برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم تا فردا در آن ساعت با آمادگی کامل وارد مسابقه شویم.

گل‌محمدی در مورد جذب بازیکنان خارجی گفت: در این زمینه تلاش زیادی داریم و این موضوع بخش زیادی از وقت کارمان را گرفته است تا بتوانیم یک بازیکن با کیفیت خوب جذب کنیم اما با توجه به مقطع فعلی جذب بازیکن خوب راحت نیست. ما تلاشمان را می‌کنیم تا بازیکن بگیریم.

وی در مورد بازگشت آل کثیر گفت: راجع به این بازیکن زیاد صحبت شده و باید زمان بگذرد تا بدانیم شرایط این بازیکن چگونه است و پزشکان و خود عیسی چه تصمیمی می‌خواهند.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا جمعه از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی میزبان آلومینیوم اراک خواهد بود.

https://criticalstrike.ir/17/02/2022/%da%af%d9%84%d9%85%d8%ad%d9%85%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%88%d8%ac%d9%88%d8%af-%d8%aa%d9%85%d8%a7%d9%85-%d8%b3%d8%ae%d8%aa%db%8c%d9%87%d8%a7-%d9%85%d8%af%d8%b9%db%8c-%d9%87%d8%b3/