حسین زاده پدیده استقلال و لیگ است/داغ مان بعد از قرعه کشی تازه شد

خبرگزاری مهر:

سعید بیگی هافبک پیشین و پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حالی که برخی از مسئولان ورزش کشور هنوز داشتند به مردم امید واهی بابت بازگشت استقلال و پرسپولیس به آسیا می‌دادند AFC قرعه کشی را هم انجام داد و گروه بندی مسابقات مشخص شد تا داغ دل فوتبالی‌ها بار دیگر تازه شود.

وی اضافه کرد: واقعاً دلم سوخت وقتی از یکسری کشورها که هیچ محلی از اعراب در فوتبال آسیا ندارند تیم‌هایی در این مسابقات حضور داشت اما جای استقلال و پرسپولیس خالی بود. امیدوارم این حذف از آسیا درس عبرتی برای مسئولان ورزش کشور باشد و تمهیداتی در نظر بگیرند که این آخرین فاجعه در این زمینه بوده باشد.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص آخرین شرایط این تیم بیان داشت: خوشبختانه استقلال نیم فصل اول را با صدرنشینی به پایان برد اما این صدرنشینی نیم فصل تضمینی برای قهرمانی در پایان فصل نیست. امروز استقلال کارش دشوار تر از گذشته است و باید با قدرت بیشتری در نیم فصل دوم مسابقات از موقعیت خود دفاع کند.

هافبک پیشین آبی پوشان تصریح کرد: امیرحسین حسین زاده که اولین فصل حضورش در این تیم را سپری می‌کند بازیکن خیلی خوبی است و حتی می‌تواند پدیده این فصل فوتبال هم باشد. اما باوجود او و حتی بازیکنان باتجربه‌ای مثل نیک نفس، مهدی پور، چشمی و رضاوند به نظر من مجیدی باید یک هافبک خلاق دیگر به تیمش اضافه کند تا مشکل بازیگردانی در میانه میدان حل شود.

بیگی خاطرنشان ساخت: جای نفراتی با ویژگی بازیکنانی مثل مجتبی جباری، نکونام، علی کریمی و امید ابراهیمی در این تیم خالی است و قطعاً حضور بازیکنانی با این ویژگی می‌تواند به طرز شگفت‌آوری بر قدرت استقلال اضافه کند.

حسین زاده پدیده استقلال و لیگ است/داغ مان بعد از قرعه کشی تازه شد